Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
LAVABO na zahradě

Ukázky použití zahradního umyvadla LAVABO

 

Autorské prohlášení

www.zahradniumyvadla.cz

Zahradní umyvadlo Lavabo

Originalita našich výrobků je chráněna patentovým zástupcem a registrací průmyslového vzoru v rozsahu celé EU, tj. registrace průmyslového vzoru Společenství platného ve všech státech EU (registered Community design, dále jen „RCD“) v mezinárodním registračním úřadu European Union Intellectual Property Office (dále jen „EUIPO“) v Alicante – Španělsko.

 

Fotografie

Veškeré fotografie na tomto webu jsou pořízeny provozovatelem eshopu www.zahradniumyvadla.cz V případě, že provozovatel eshopu poskytne databází fotografií, mohou být s jeho svolením použity.  Veškeré kopírování, úpravy či zneužití těchto materiálu je považováno za porušení autorských práv provozovatele internetového obchodu www.zahradniumyvadla.cz

Logo

Logo internetového obchodu www.zahradniumyvadla.cz je v duševním vlastnictví provozovatele internetového obchodu www.zahradniumyvadla.cz, jeho modifikace či jiné využití je považováno za porušení autorských práv.

Grafické podklady

Grafické podklady pro bannery, záhlaví stránky, loga dopravců, platebních terminálu a dalších znaků jsou z výhradně volně dostupných nezpoplatněných zdrojů případně z volně dostupných databází určitých produktů.

Open-source systém

Internetový obchod www.zahradniumyvadla.cz je provozován na open-source systému eshop-rychle, firmy Golemos s.r.o., a veškeré modifikace jsou možné pouze se souhlasem provozovatele.

Kde nás najdete

LAVABO
Jaromír Smelik
Husova 757/26
Český Těšín 737 01
IČO 15402584   DIČ CZ5904270262

Kontakty
Logo
www.zahradniumyvadla.cz
Jaromír Smelik
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz