Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
LAVABO na zahradě

Ukázky použití zahradního umyvadla LAVABO

 

Reklamace zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevil nákupem zahradního umyvadla LAVABO. Věříme, že je vše v pořádku a umyvadlo Vám bude sloužit a přinášet pohodu na zahrádce.

Za www.zahradniumyvadla.cz  Jaromír Smelik

Pokud není něco v pořádku, napište nám na info@zahradniumyvadla.cz nebo zavolejte na 725 837 800.

 Reklamace zboží

Vážený zákazníku, na dodané zboží je Vám poskytována záruka 24 měsíců. Vyskytne-li se v průběhu záruční lhůty vada na dodaném zboží, je možné u prodejce dodané zboží reklamovat (tj. uplatnit právo z odpovědnosti za vady). Reklamaci nelze uplatnit v případě vady zboží způsobené neodborným nebo neoprávněným zásahem, montáží v rozporu s montážním návodem, nebo nesprávnou údržbou, atp. Reklamace bude vyřízená nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

 Odstoupení od smlouvy

Vážený zákazníku, odstoupit od Účastnické smlouvy můžete do 14 dnů ode dne převzetí plnění, avšak pouze v případě, pokud nebylo v této době zboží používáno. V případě, že nebudou splněny veškeré podmínky pro uplatnění práva, nebudeme bohužel moci vaše odstoupení od smlouvy považovat za řádné a zboží vám bude vráceno zpět s vysvětlením, z jakého důvodu jej nemůžeme přijmout.

V případě, že budete uplatňovat právo na odstoupení od smlouvy, prosím, vraťte dodané zboží včetně veškerého příslušenství nejlépe v původním a nepoškozeném balení. V případě, že zboží dodáte poškozené či bez veškerého příslušenství, jsme oprávněni uplatnit ustanovení § 1833. Při odstoupení proto zboží vhodně zajistěte, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození.

Částka, kterou jste uhradili v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy, vám bude vrácena převodem na váš bankovní účet, a to max. do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Protokol o zpětném zaslání zboží ZDE

Kde nás najdete

LAVABO
Jaromír Smelik
Husova 757/26
Český Těšín 737 01
IČO 15402584   DIČ CZ5904270262

Kontakty
Logo
www.zahradniumyvadla.cz
Jaromír Smelik
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz